21.08.2014

Merak: Saç için Oyun Hamuru

Saç şekillendirmede bir efsane olduğu söylenen bu ürünü çok merak ediyorum. Saç artistlerinin moda çekimlerinde kullandığını duymuştum ve etkisinin güçlü olduğunu biliyorum.

Deneyenler varsa yorumlarını yazsın lütfen!Osis 4-Play Oyun Hamuru 150 ml

20.08.2014

Saçlar toplu, dudaklar turuncu

Göze en taze ve cool gelen bu imajı yapmak için en ideal mevsimdeyiz. Saçları tepede toplayıp, turuncu bir rujla noktalamak yeni hallerden.Saçları onarmanın kolay yolu!

JOHN FRIEDA Full Repair Ağırlık Yapmayan Onarıcı Sprey yıpranmış saç tellerinizi onarmaya yardımcı oluyor. Pratik şişesiyle yazın rahatça kullanacağınız bu saç bakım spreyini yanınızdan ayıramayacaksınız!


Faydaları:

*Formülünde Omega-3 açısından zengin Inca Inchi Yağı bulunan Full Repair Ağırlık Yapmayan Onarıcı Spreyi, yıpranmış ve kırılmış saç tellerine anında nüfuz ediyor , hasarlı saç tellerinin ve uçlarının yapısını,saça ağırlık yapmadan onarmayı destekliyor.

*Ayrıca ısının neden olduğu saç kırılmalarına karşı da koruma sağlamaya yardımcı oluyor!

Kullanımı:
Spreyi temiz ve ıslak saçınıza, özellikle  saç uçlarına yoğunlaşarak uygulayın. Saçınızı uygulamanın ardından durulamayın, istediğiniz gibi şekil verin.

AĞIRLIK YAPMAYAN ONARICI SPREY– 28 TL

19.08.2014

Banyoda köpük savaşı

Kadınlara banyo keyfinde Sephora ürünleri eşlik ediyor ve banyo ritüelleri kaçınılmaz oluyor. Renkli ambalajları, her ürünün kendine has mis gibi kokusu ve  içeriklerindeki özlerle cilde sağladığı katkılarıyla kadınların hem bedeni hem ruhu yenileniyor, arınıyor ve canlanıyor!

SEPHORA DUŞ JELİ
Sephora’nın 14 ayrı kokusuyla yenilenen duş jeli,mis kokularıyla hayallere daldırırken, banyoları bir keyfe dönüştürüyor.  
Fiyatı:  24,90 TL.

SEPHORA VÜCUT PEELING
Vücut peelingi deyip, geçmeyin! 14 ayrı kokusuyla ve yenilenen eşsiz formülüyle cildi tüm ölü derilerden arındırırken, baş döndürücü kokusuyla büyülüyor.
Fiyatı:  24,90 TL.

SEPHORA BANYO KAPSÜLÜ
Sephora’da ilk defa satışa sunulan banyo kapsülleri de yine dolu küvetleri bir şölene dönüştürüyor. Rahatlatıcı etkisi keşfetmeye değer!
Fiyatı: 2,5 TL.

KOKULU MUM
İster banyoda ister evin başka bir köşesinde banyo keyfini ve birbirinden güzel kokuları her an hissetmek için tasarlanan mumlar, hem rahatlatıyor hem de gelen misafirlere evdeki bu kokunun sırrını arattırıyor.
Fiyatı: 14,90 TL.


16.08.2014

Yazın son demlerine yakışır ürünler

Eylül 2014’ de, Bath & Body Works sizleri, Endless Weekend vücüt, el ve ev kokuları koleksiyonu ile yazın son günlerinin keyfini iyice çıkaracaksınız.


Vücut Ürünleri
Bath & Body Works’ün Signature Collection’ına ait yeni kokusu Endless Weekend, hiç bitmesini istemediğiniz o yaz hafta sonlarının heyecanını ve mutluluğunu vücudunuza ve evinize getiriyor. İlhamını güneşli yaz günlerinin sıcaklığından, rahatlatıcı enerjisinden alan Endless Weekend, capcanlı yasemin, mandalina suyu ve güneş ışığı ile aydınlanmış beyaz erz ağacı miskinin canlandırıcı karışımı ile yazın son günlerinde sizi sımartmaya ve rahatlatmaya yetecek… 

 Gün Batımı Işıltılı Vücut Losyonu ve Dalgalı & Parlak Saç Spreyi gibi yeni eğlenceli formları ile de, Endless Weekend güneşin tüm ışıltısını size getirecek!

 3 Kat Nemlendirici Vucut Kremi -35 TL


 Vucut Losyonu -35 TL

Vucut Spreyi -39 TL


Koleksiyon Fiyat bilgisi:

Duş Jeli (10 oz.)  29 TL
Vücut Losyonu (8oz.) 35 TL
Vücut Spreyi (8oz.) 39 TL
Üç Kat Nemlendirici Vücut Kremi (8 oz.) 35 TL
Pırlanta Işıltılı Vücut Spreyi (8 oz.) 45 TL
Parfum (1.7 oz.) 79 TL
Mini Duş Jeli (3 oz.) 14,5 TL
Mini Vücut Losyonu (3 oz.) 14,5 TL
Mini Vücut Spreyi (3 oz.) 19 TL
15.08.2014

NIVEA Duşta Vücut Kreminin ballısı

Vücut kremi kategorisinde 2014’ün “En İyi Yeni Ürün”ü seçilen NIVEA Duşta Vücut Kremi Besleyici Bakımın şimdi de ballısı çıktı. Kleopatra’nın güzellik sırrı olarak bilinen bal ve süt banyosu, NIVEA ile duşa taşınıyor. NIVEA Duşta Vücut Kremi Bal Keyfi, bal ve süt içeren formülüyle yoğun nemlendirme ve 24 saat etkili besleyici bakım sağlıyor. 
Yıkandıktan sonra henüz duştayken ıslak cilde uygulanan kremler, özel formülü sayesinde nemi cilde anında hapsediyorArdından suyla hafifçe durulanıyor. Hızla emildiğinden, kurulandıktan sonra giyinmek için beklemeye gerek kalmıyor. Cilde etkisi 24 saat süren nemlendirme sağlıyor. 


NIVEA Duşta Vücut Kremi Bal Keyfi: 
250 ml : 14,90 TL
400 ml : 19,90 TL