24.03.2011

...taylor

CARVEN

Son zamanlarda ki tek favorim.Bütün ayrıntılar alt benliğimin bir ürünü gibi adeta:)Hele ki şu dış çekim fotoları için tamamen bana ait demek istiyorum.O derece benimsemek ve sahiplenmekteyim Carven markasını.


20.03.2011

yaz işi


alex & eli....

oh mis..rahat rahat takıl,fazla uğraşma.gözde renkler "mor ve sarı" ilavesini de eksik etme .tamamdır.18.03.2011

red


çok eski bir alışkanlık

Tamam kostümler şahane de şu şapka işi çok hoşuma gitti. "Boardwalk Empire" da karakterlerin çoğunda daima bir şapka takma alışkanlığı var.İşin güzel tarafı da bu .Alışkanlık haline getirmek lazım şahsen:)17.03.2011

barış,geri dön artık!

H&M'den "Non Violence Project Foundation" ı destek bir iş.Ürünler ,kendilerini çok güzel ifade ediyorlar.

16.03.2011

1972

vavvvvv...onu ilk bulduğumda "vavv vavv" deyip durdum belli bir süre.1972 yılının Vogue italia'sı.Hala değişmeyen şeylerden biri dergide fazlasıyla reklam var.Hemde nasıl!
bin ısırık

Kurabiye yiyerek foto çekmek:) Artan hava sıcaklığıyla beraber artan neşem ve bu gidişle artacak olan kilom evlere şenlik.


15.03.2011

şu günlerde...

"her güne bir bulut içerikli foto" gibi oldu bu durum ama ne yapalım havalar böyle tatlı olunca çekmeden olmuyor işte... elimde festival kitapçığıyla dolandığım şu günler,kitapçığı renkli kalemlerle kuşatmakla ve kendimi nisan ayına hazırlamakla geçiyor.Arada bir terkos pasajına da uğrayıp kendime "aaaaa! bu güzel parçanın burada ne işi var" şoku yaşatıyorum.
9.03.2011

bir rengi çok sevmek(hermés)

Bir renk seçip,tepeden tırnağa o renge bürünmek !! Bana hep çok riskli gelmiştir.Kıyafetleri aynı tonda uydurmak hele ki ayakkabıları da bu uyuma dahil etmek zor iş.Özellikle bu renk bir de beyazsa,eyvah! hava güneşliyse kesin o gün yağmur yağar,biri gelir elinde ki içeceği üzerime döker falan filan.Neyse belki bir gün denerim kirlenme ihtimalini de hesaba katarak.