30.08.2011

tüm kutlamalar bugün. Happy Birthday

Bugun 30 Ağustos Zafer Bayramı,Şeker Bayramı ve Benım Doğum Günüm:)))) Bol kutlamalı anlar yaşıyorum tahmin edersiniz ve inanılmaz mutluyum:))) Yehuuu. Bol mesaj içerikli bir de playlist hazırladım.Biz de bu şarkılar çalıyor şimdilik...

Haydı hepinize iyi bayramlar ve zafer bayramınız kutlu olsun:)
Görüşürüz..

26.08.2011

defileleri herhalükarda canlı izlemek için...Istanbul Fashion Week’in Online Fashion Sponsorluğunu 3. kez üstlenen Markafoni, blog.markafoni.com üzerinden defileleri canlı izleme imkanı sunacakmış.Backstage görüntüleri de blog da yer alacak olanlardan.Kapsamlı bir IFW takipi için markafoni bloga bakabilirsiniz.


7 Eylül'de başlayacak olan IFW için, defile davetiyesi bulma şansı da blog da mevcuttur.


Etkinlik alanında da çeşitli süprizler,sevinçler,coşkular olacakmış...
Bu süprizlere dahil olmak için alan içinde kurulacak olan Markafoni standına bir uğrayabilirsiniz.Çünkü bizi IFW'ye özel hazırlanmış hediyeler bekliyormuş.

25.08.2011

parti hazırlıkları 1

Neler konuşmuştuk hatırlayalım: 17 Eylül günü adidas originals party var.Hepberaber Maçka Küçükçiftlik parkındayız.Dans etmek için,müzik için,adidas için,kendimiz için oradayız o gün.

Günler önce bu tarz konuşmalar yapmıştık bu blogda.Şimdi de parti gününe kadar havaya girme aşamalarından ilki ile sizlerleyim :p

Parti hazırlıkları- birinci madde de şu yazmakta: adidas Originals ile PARTİ STİLİNİ YARAT.

adidas Originals Facebook fan sayfası üzerinden yapılacak olan bir yarışmadır bu.

Nasıl peki?

22.08.2011

önemli işler

Fashıon magazine blog sayfasında her gün Lewis Mırret çalışmalarına yer veriyor hepsinin hıkayesiyle birlikte hem de.Uvvvv

19.08.2011

tarih değişikliği

10 Eylül günü gerçekleşecek olan adidas all originals party 17 Eylül gününe ertelenmiştir.

Party mekanı da Maçka Küçük Çiftlik Parkı olacaktır....Party severlere duyurulur.

18.08.2011

sütlü? bitter?

"Bu sezon her yerden kahverengi fışkıracak" gibi bir durum yok ortada elbette ama ben bu aralar kahverengiye fena taktığım için bana her yol çikolata fabrikası.

Çikolata sevgimin yüksekliğinden mi, rengin asilliğinden mi bilinmez "illa kahve bir şeyler olacak" hallerim vardır.Biraz da nutella yüzünden tabi...

Kemer,ayakkabı,çanta tamam da,"ben en iyisi bu sezon kahverengi deri eldiven alayım ve yürüyen çikolata olayım iyice" cümlesini de kurup postu bitireyim.

Aaaa! benim çikolatam bitter olsun buarada.

17.08.2011

geçen hafta bugün

Türkiye'de ki onuncu mağazasını geçtiğimiz çarşamba Beyoğlu'nda açan Columbia'ya aittir bu fotoğraflar.Mağaza konumu itibariyle özellikle pek şahane bir yerde.Markiz pastanesinin hemen yanı başı.

Önemli olan rahatlık ve uzun süre kullanmak olsa gerek değil mi?..Bunlar uygundur herhalde.Sorel ayrıca, Columbia'nın moda markası olma özelliğini taşıyor.

Mağazanın alt katı...Ürünlerin hepsi Columbia teknolojileri ile donatılmıştır.Mesela, Islak koşullarda kuru kalın, ısı altında serin kalın ve diğer işe yarayan teknolojik haller.


Şunu alıp götürsek,diye bir ara niyet ettik .

Yedik-içtik ,hayırlı olsun dedik ,ee biz gidelim o zaman.

Ammma bizi bırakmadılar.Yemek yedik ,sohbetimize devam ettik ve şahane bir akşam geçirdik.Arkadaşlarımın da akşama katılmış olmasının mutluluğuyla akşamı noktaladık,eve doğru yol aldık.

Daha fazla fotoğraf için noktaları takip edebilirsiniz..............

13.08.2011

sokak çocuğu
İşte bu iyi oldu..

8 bin kişi , geçen yıl ilki gerçekleşen bir sokak partisine katılmışsa, bu sokak partisinin ikincisi tabi heyecan ve merakla beklenir.

Partimizin adını koyalım: all Originals Party

Tarihi not edelim: 17 Eylül 2011

Mekanı ise merak edelim ,şimdilik.

Parti konsepti : orijinalliğin adresi İstanbul sokakları

İçerik: Stereo MCs ile birlikte günümüzün yükselen yerli grupları ve FG 93.7 DJ’leri parti katılımcılarını müzikleri ile coşturacak.Fotoğraf yarışması , "adidas Originals ile Parti Stilini Yarat" projesi ve dahası 10 eylül cumartesi günü katılım gösterilerek hafızalara yer edebilir.

Bilet fiyatları 40 tl olarak belirlenmiştir. Elime fazla bilet geçtiğinde buradan paylaşılacaktır..

Haydi hoşçakalın...11.08.2011

ayağında paralansın

Converse'in gülümseyen yüzü...

İlk converse'imi orta 2'ye giderken almıştık."Vavvv" lık bir durumdu benim için.Kırmızı bir converse.O ayakkabıyı nerdeyse terlik kıvamına gelene kadar giydim,hala belki giyerim diye dolapta duruyor:)

Günümüzde her üç kişiden üçün de gördüğümüz bu ayakkabı markası ,tüketici ile kurduğu gönül bağının ne kadar da yüksek olduğunu göstermekte.

Yukarıda ki ürünlerde gönül bağına bir bağcık daha atacak olanlardan.Kışlık converse!!!Aslında bu tarz modelleri vardı her daim ama genelde "bez ayakkabımı giyer ,çıkarım" anlayışı hakim olduğu için botlar pek de ortalarda yoktu.Ama şimdi buradalar kalabalık bir kadro halinde.

İçi yünlü-yünsüz ,uzun-kısa vb.. değişik şekiller mevcut.11 Ağustos 2011 de yağmura ve soğuğa maruz kaldıysanız özellikle tercih sebebidir.

Eylül de mağazalara uğrayabilirsiniz bu modeller ve daha fazlası için.

Daha çok fotoğraf için ise şuraya uğramanız mümkündür.