24.06.2012

yeni bi' şey


Herkese merhaba,

Uzun aralıklar vererek post yaptığım son günlerin sebebi, yeni bir site hazırlığında olmamdandır :) Geçtiğimiz kıştan beri aklımda olan ama "olur mu ki!, nasıl olur?" demekten işe girişemediğim bu geçen günler sonucu nihayet geçtiğimiz ay kolları sıvadık. Çoğul konuşuyorum çünkü birbirinden şahane arkadaşlarım tüm teknik konularla yakından ilgilendiler ve Moda Göre Takıl'ın yeni halini yapmama büyük destek oldular.Oscar konuşmasına doğru gidecek bu mevzu herhalde... Manevi destek verenleri de unutmak mümkün değil tabi diyerek artık sizleri modagoretakil.com 'a beklemek istediğimi belirtmek isterim.

İçerikte de değişiklikler var tabi.Modaya ilave kültür-sanat halleri de sitede olacak.Kendimce bir şeyler yazacağım işte.Site açma işine girişmemim en büyük nedenlerinden birisi de birbirinden farklı bin tane hesapta yazı yazmak yerine hepsini bir çatı altında toplayıp, derli toplu bir iş olsun isteğidir.

Heyecanlıyım, mutluyum, siteye alışmaya çalışıyorum bunun gibi çeşitli haller yaşamaktayım.

3,5 yıldır blogspot üzerinden girdiğim postlar, hepinizi çok seviyorum, meselem sizle değil :)

Umarım daha iyi olur her şey. Blogspot'u komple kapatıp gitmedim daha, alışma sürecini atlatana kadar, sitede yer verdiğim postları buraya da gireceğim.Sonra zamanla hoppp , yeni siteye :)

Böyle işte... Yeni sitede bekliyorum hepinizi:) Yorumlarınızla destek olursanız da çok memnun olurum.Görüşürüzzzzz


5 yorum:

 1. Uuv pek güzelmiş, hayırlı uğurlu olsun! Hemen uçuyorum o zaman yeni sitene doğruuu :)

  YanıtlaSil
 2. şahanesin, teşekkür ederim:)))

  YanıtlaSil
 3. Uygun fiyatlarla kaliteli, telsiz ve güvenlik bariyeri, telsiz kiralama hizmetleri sunmuş bulunmaktadır.

  YanıtlaSil
 4. moda
  takibini artık buradan yapıyorum :)

  YanıtlaSil