30.06.2014

Levi’s®'ın "White on White" kadın kapsül koleksiyonu

Amerika’nın güneşli Kaliforniya sahillerinden esinlenen Levi’s®, 2014 İlkbahar az sezonu için yeni ‘White on White’ kadın kapsül koleksiyonu hazırladı.


Koleksiyon, 1960’ların ortalarında baştan aşağı beyaz olarak giyilen parçalara dayalı çağdaş yorumlar ve ince baskılar içeriyor. Levi’s® ikonik tasarımların tekrardan karşımıza çıktığı bu kapsülde, beyaz parçaların kahramanı olan Trucker ceketler, kontrast dikişler, motiflerle süslenmiş 501® jean'ler kapsülün öne çıkan parçaları arasında yer alıyor.


Levi’s® Kadın Avrupa Merchandizing&Design Direktörü Ilse Van Alsenoy'dan beyaz üzerine beyaz giyerek harikalar yaratmanın ipuçları...

·         Ayakkabı, aksesuar ve takılar yardımıyla baştan aşağı beyaz görüntüsünü canlı renklerle hareketlendirebilirsiniz. Ayrıca yapacağınız makyajla da bunu destekleyebilirsiniz. Hiçbir şey süreceğiniz kırmızı ruj kadar beyaz pantolonunuzu daha çarpıcı kılamaz.

·         Beyazlarınızı ılık su ve sirke ile yıkayarak her zaman beyaz tutabilirsiniz. Bu yöntem sert kimyasallar kullanmadan giysilerinizin saf beyazlığını korur. Eğer leke yaparsanız, kirli kısmı beyazlar için yapılmış bir deterjanla yıkamadan önce lekeyi bikarbonat veya soda ile ıslatabilirsiniz.

·         Marilyn Monroe, Sophia Loren ve  Elizabeth Taylor gibi baştan aşağı beyaz konusunda moda ikonu olan kadınları takip edip kıyafetleriyle aksesuarları nasıl kombinlediklerini öğrenebilirsiniz. Beyaz giydiğinizde, küçük, narin ve kıyafetinize uygun aksesuarlar seçebilirsiniz.

·         Baştan aşağı beyaz giyinmeye tam olarak hazır değil misiniz? Eğer değilseniz başlangıç olarak beyaz parçanızı pastel tonlarında bir şey ile kombinleyebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder