29.11.2013

İndirim halleri!!!!!!

Markalar yavaş yavaş indirim haberlerini duyurmaya başladı. Bunlardan bazıları şöyle;

SILK & CASHMERE: “BLACK FRIDAY”

Başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere tüm Avrupa’da yaşanan indirimli alışveriş çılgınlığı “Black Friday”’i ülkemizde geçen yıl ilk kez başlatan Silk & Cashmere, bugün de yeni sezon tüm ürünlerini akşam 22.00’ye kadar YÜZDE ELLİ indirimle satışa sunuyor. “Black Friday” ile tüm Türkiye’deki mağazalarında ve online satışlarda yüzde 50 indirim uyguluyor. 
Deichmann’da % 50’ye varan indirim 

Yeni sezonun en hit parçalarını % 50’ye varan indirim fırsatıyla sunuluyor. İndirim fırsatı online mağazasında da geçerli.

Not: Aşağıdaki görsel  Deichmann için yapılan çekimlerden. Ayakkabı-çorap- pantolon üçlüsünün uyumsuzluğu hiç kimsenin gözüne çarpmamış mı acaba?


İNCİ DERİ’DEN YENİ YILA ÖZEL HEDİYE ALTERNATİFLERİNDE YÜZDE %50 İNDİRİM

İnci Deri 2013-2014 Sonbahar – Kış sezonuna özel uygulanan net %50 indirim fırsatı tüm mağaza ve shop.incideri.com adresinden yapılabiliyor

Not: Basın Bülteninden yukarıdaki başlığı aynen kopyaladım ve yüzdeyi hem yazıyla hem işaretle yazmış olduklarının farkında olmamaları çok ilginç geldi.

‘morhipo.com’da Kelebek İndirimi 

Meşhur Kelebek İndirimi bu ay iki gün yapılacak. Yeni sezon dahil tüm seçili ürünlerde anında %50 indirim veren Kelebek İndirimi’nden yararlanmak için 29-30 Kasım tarihlerinde  morhipo.com’u ziyaret edebilirsiniz.
TWIST’TE %50’YE VARAN İNDİRİM BAŞLIYOR 

Twist’te 29 Kasım Cuma günü itibariyle %50’ye varan indirim başlıyor. Online alışverişte de geçerli.


IPEKYOL’DA %50’YE VARAN İNDİRİM 

Ipekyol’da 29 Kasım Cuma günü %50’ye varan indirim başlıyor. COLIN’S’TEN JEAN ALIŞVERİŞLERİNDE NET %40 İNDİRİM

COLIN’S, tüm jean alışverişlerinde %40 indirim uyguluyor. İndirim 8 Aralık 2013 tarihine kadar devam edecek.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder