28.03.2014

TOUCHE ECLAT 22. YILINI KUTLUYOR!

TOUCHE ECLAT 22. YILINI KUTLUYOR!

1992. Her daim öncü olan Yves Saint Laurent Touche Eclat’yı yarattı. 

2014. Kült ürün Touche Eclat tam 22 yıldır kadınların hayatlarını aydınlatıyor.Renklerle bir moda aksesuarı gibi oynamak için ilk adım; cildinizin doğal güzelliğini saklamadan yüzünüzü aydınlatmaktır. Makyajı gerçek kimliğinizi ortaya çıkarmakta daha etkili kullanın. Yves Saint Laurent makyaj felsefesi daima standatlara ve tek tip görünümlere meydan okuyan bir anlayış içerisindedir. 

Misyonu? 
Başlıca ürünlerin kullanımını mükemmel kılarak, kadının, ona kişilik kazandıran hatlarının güzelliğini ön plana çıkartmaktır.
Sihirli bir kalem!

1992 yılından beri, TOUCHE ÉCLAT cildin güzelliğini ortaya çıkararak, kadınların cildini aydınlatıyor. Her an kullanıma hazır ve dünyada her 10 saniyede bir satılan kadınların gizli güzellik aksesuarı tartışmasız bir star. Işık sihirbazı bu ürün, güzel bir ten için asli bir ürün.Onu bu kadar eşsiz kılan nedir?

Makyajda gerçek bir devrim yaratan TOUCHE ÉCLAT kadınlar için vazgeçilmez olan güzelliğe yeni bir yaklaşım olarak lanse edildi: Donuklukla her zaman ve her yerde gizlice savaşan çok maharetli fırçasıyla, gerekli olan her bölgede doğru miktarda aydınlık etkisi için özel tasarlanmıştır.


Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: 105 TL


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder